Šypsenos epidemija grūšlaukėje

Štai kokį laišką gavau iš mokytojos Gintarės :) Žvilgtelkit koks virusas siaučia tarp mūsų:

Šypsenų virusas

Grūšlaukės pagrindinėje mokykloje praeitą savaitę praūžė „ Šypsenų virusas“. Šia smagia liga „persirgo“ visi pradinių klasių mokiniai, tėvai, ir šioje įstaigos darbuotojai.

Nuo pat ankstaus ryto buvo stengiamasi vaikams suteikti kuo daugiau teigiamų emocijų. Šventės dalyvius pasitikome nuotaikinga muzika, klijavome „šypsenėles“-lipdukus, registravome, kiek žmonių „susirgo“ šia smagia liga. Pertraukos metu susirinkome į salę ir, sustoję ratu, aptarėme šventės įspūdžius, šokome, piešėme ant balionų šypsenas, rašėme linkėjimus ir stengėmės vienas kitam plačiai šypsotis.

Šia švente norėjome prisijungti prie Lietuvoje vykdomos akcijos „ Šypsenos epidemija“, kurios tikslas – šypsena „užkrėsti“ kuo daugiau žmonių.

Mūsų pradinėje mokykloje šiuo „virusu“ susirgo 73 žmonės.

Grūšlaukės pagrindinės
mokyklos mokytoja

Post Scriptum

Labai džiaugiuosi tuo, kad nereikia prašyti tokius renginukus daryti, nereikia žmonių agituoti. Smagu, kad po truputėlį visi pradedame savaime suprasti , kad pati paprasčiausia šypsena gali dieną paversti ypatinga :)

Iveta

8 komentarai

  1. Labai gaila, kad tavo bloas merdeja. Nebepasirodo nauji irasai, tai cia toks ziemos miegas??? O gal jau pakilai laipteliais ir nebereikalingas, projektas baigtas? O kaip visi zmones, kurie laukia tavo ,,genealiu“ straipsniu? Issisemei, Iveta? Siaip ar taip – sekmes didziausios, karjeriste tu musu:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *