Sušių fiesta – 4 receptai

Esame labai pamėgę sušius ir jie pas mus jau gan dažnas svečias virtuvėje. Sunku pasakyti kas taip žavi – ar gaminimo procesas, ar tai kaip skanu būna jau tiek išlaukus, ar tai, kad maistas toks lengvutis ir toks malonus skrandžiui :) Vakar šiek tiek eksperimentavome, improvizavome ir šįkart ne su lašiša, o šamu. Apačioje rezultatas 4 receptai. Gal ir Jus įkvėps improvizacijoms :)

ŠAMO IR RYŽIŲ PARUOŠIMAS:

1. Atskriame žuvies mėsą nuo karštai rūkyto šamuko odos ir kaulų (pasistengiame nesuvalgyti visos žuvies dar begaminant).

2. Paruošiame ryžius pagal straipsnį čia.

1 RECEPTAS

PASIRUOŠIMAS GAMINIMUI:

1. Smulkiai supjaustome papriką, jelapeną, saulėje džiovintus pomidorus. Įdedame karštai rūkyto šamuko, įlašiname porą lašų Tabasco padažo. Sumaišome visą masę ir paliekame indelyje.

2. Smulkiai supjaustome žalią pomidorą, dedame šamo ir sojos labai nedaug. Viską sumaišome ir paliekame indelyje.

3. Smulkiai supjaustome agurką, sumaišome su Philadelphia sūriu, įdedame šamo, juodųjų pipirų ir džiovintų krapų. Viską sumaišome ir paliekame indelyje. (Šios masės skonis yra lyg šiokia tokia avantiūra, tad ne visiems gali patikti)

SUŠIO GAMINIMAS:

Imame maždaug 20g. ryžių, formuojame juos į mažą “cepeliniuką” :) Ant jo patepame šiek tiek wasabi ir apsukame ketvirčiu jūros dumblio lapo ir į ertmę sušio viduje dedame išanksto pasiruoštą masę (1,2,3).

2 RECEPTAS

PASIRUOŠIMAS GAMINIMUI:

1. Nulupame agurko žievelę ir supjaustome jį juostelėmis.

2. Gaminame Philadelphia sūrio padažą:Į indelį įdedame du arbatinius šaukštelius Philadelphia sūrio. Labai smulkiai susmulkiname pusę mažo, sudžiovinto čili pipiriuko.Sumaišome jį su sūriu.

SUŠIO GAMINIMAS:

Paskleidžiame ryžius ant jūros dumblių, tepame juostelę paruošto Philadelphia sūrio padažo. Dedame juostelę šamo ir agurko. Vyniojame suši.

3 RECEPTAS

PASIRUOŠIMAS GAMINIMUI:

1. Pasiruošiame šamą, Hellmanns majonezą ir supjaustome avokadą labai plonais grežinėliais. Viską paliekame.

SUŠIO GAMINIMAS:

Ant pusės jūrų dumblių lapo paskleidžiame ryžius, apverčiame, kad matytume jūros dumblį. Dedame juostelę šamo ir majonezo. Susukame ir ant viršaus uždedame avokadą.

p.s. Daugiau apie tai, kaip pagaminti inside-out sušius čia.

4 RECEPTAS

PASIRUOŠIMAS GAMINIMUI:

1. Nulupame agurko žievelę ir supjaustome jį juostelėmis.

2. Pasiruošiame Philadelphia sūrio ir sezamo sėklų.

SUŠIO GAMINIMAS:

Ant pusės jūrų dumblių lapo paskleidžiame ryžius, apverčiame, kad matytume jūros dumblį. Dedame juostelę šamo, Philadelphia sūrio ir agurko. Susukame ir pabarstome sezamo sėklomis. Papuošimui galima uždėti wasabi ikrų arba bet kokių kitų ikrų su trupučiu krapo.

Post Scriptum

Mums labiausiai prie širdies ketvirtas receptas, tačiau čia kaip ir visur skonio reikalas. Bon Appetit!

Iveta

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *