KAIP MOTERIAI SEKMADIENĮ “NUVERSTI KALNUS”?

Antrą savaitę iš eilės sekmadieniai yra mano energingiausios ir nuotaikingiausios dienos. Šiandien paklausiau savęs, kas gi visas jas sieja? O tai – vienas labai malonus rytinis ritualas :)

Kiekvieną sekmadienį atsikeliu, paguliu vonioje, būtinai apsirengiu suknelę arba bent jau sijoną, pasidažau, nieko nevalgau namuose, sėdu į automobilį ir kaip šventa 10:50 būnu Vilniaus senamiestyje. Kone pasistriksėdama nukeliauju iki kepyklėlės. Tradiciškai vasarą, pasiimu šaltos kavos ir pyrago. Neilgai trukus prisijungia draugės. Gatvės dar beveik tuščios, magiškas laikas Vilniaus centre. O už valandos jos jau bus pačiame šurmulyje. Ir prasideda smagiausia dalis! Leidžiamės į mergaitiškus pokalbius apie paskutinius įvykius, visokius nutikimus ir iškilusius klausimus. Kyla ir leidžiasi kavos puodeliai, pokalbius tik dar labiau įsupuoja šakučių ir pyragėlių šokis, juokas skamba visoje gatvėje.

IMG_9734

Erikos E. nuotrauka

Tos akimirkos man vis asocijuojasi su vienu žodžiu – “magiška”. Moteris yra nuostabi asmenybė, vyrai, juokitės kiek tik norite, bet tikrai turinti magiškų galių. Kurias net išvysti galima, kai jos visos vienoje vietoje, dalijasi savo išmintimi viena su kita, spinduliuoja ta magija, atrodo, net kibirkščiuoja. Tai primena, tarsi giją, kuria jos susijungia. O ta gija kiekvienos iš jų “magijos rezervuarą” pripildo iki pat viršaus. Pakaks vieną valandžiukę visoms pabūti, o išsiskirs jei iš pradžių atstriksėjo, tai dabar jau skriste išskris. Kaip žavios raganaitės palaidais plaukais ir plėvesuojančiom sukniom. Kibs dabar į darbus ir skleis savo magiją visą savaitę likusiems.

IMG_8709

Erikos E. nuotrauka

Kiekvieno sekmadienio 11val. skirta pyragams, kavai ir draugėms! Štai ir atsakymas į tai, kaip gi sekmadienį nuversti tuos kalnus. Ir pabandykite, nes pabandžius suprasite, kad neįtikėtina, bet tai veikia! Po tokio ryto spėji ir parduotuves aplankstyti, ir šeimas aplankyti, ir namus ar automobilius sutvarkyti, ir darbus likusius pasidaryti, ir su šuniu pabėgioti, ir prie ežeriuko pasėdėti, ir naują įrašą parašyti, ir vakare „ką čia dar nuveikti?“ spėt susimąstyti.  O ta magija niekur ir neišsenka, visą savaitę lydi.

IMG_8700

Erikos E. nuotrauka

Linkiu saldžiausių pyragų, skanios kavos, išmintingų draugių ir tos magiškos gijos tarp jūsų, raganaitės, bent jau kiekvienam sekmadieniui! Mes to vertos, taip? :) Gal dar kokių patarimų ta pačia tema, merginos? Pasidalinkite savo sukaupta išmintimi žemiau :)

Iveta

Jeigu norėtum, kad apie naujus įrašus informuočiau Tave asmeniškai, laukelyje įvesk savo el.paštą :) 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *