Kas nulėmė A.Zuoko sėkmę?

„Visąlaik norėjau savo darbams suteikti prasmę. Kitaip nemoku dirbti. Dažnai kitiems pasakoju vieną gražią istoriją: „Kartą žmogus miesto aikštėje sutinka tris mūrininkus. Klausia pirmojo: – Ką tu darai? Šis atsako: – Mūriju sieną. Antrasis, paklaustas to paties, atsako: – Kloju mūrą. Tuomet trečiajam užduoda tą patį klausimą. Šis atsako: – Statau katedrą“. Aš esu ir noriu būti toks, kaip trečiasis asmuo – dirbu tam, kad kažką sukurčiau“.

„Niekuomet nesidomėjau atlyginimo dydžiu“.

„Pagrindinė taisyklė – niekada nebijokite klausti ir bandyti“.

„Vis dėlto, pirmiausia turi turėti idėją, tikėti ja, o visa kita – tik detalės. Dauguma žmonių nepasiekia savo tikslų, nes net nepradeda veikti. Susikuria įvairiausių priežasčių – nepavyks, nepasiseks, bus gėda. Juk tie, kuriems sekasi, ir tampa lyderiais – nebijančiais suklupti ir suklysti, nes nesėkmes jie vadina ne klaida, o dar viena gyvenimo pamoka“.
„Manau, žmogaus prigimtis – nuolat kažką veikti, kažką daryti, kažkuo save užimti, kad atrastų savo gyvenimo prasmę“.

(R.Karpočiūtės straipsnis, „Būk Laimingas“)

Post Scriptum
Keletas minčių. Asmeniškai mane nuolat į teisingą kelią pastato kokia nugirsta teisinga mintis, perskaityta citata ar straipsnis, knyga, o kartais net ir filmas. Galbūt kam nors pasitarnaus ir šios :)

Linkėjimai!
IS.

5 komentarai

  1. Ūte, jei nuomonė argumentuota, tuomet ji lieka, bet tokie visi išsiplūdimai, pasisakymai tik tam, kad pasakyt ir negalvojant apie savo žodžių reikšmę bei jų teisingumą, šiame blog’e netoleruojami. Todėl sekantį kartą reiškiant kritiką, ją argumentuok ir laikykis elementarių žmogiškumo principų.Taip, kiekvienas turi teisę pareikšti savo nuomonę, tačiau kiekvienas ir prisiima atsakomybę už tai, ką daro. Tikiuosi dabar pasidarė aiškiau kodėl kai kurie komentarai buvo ištrinti :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *