120% tikslų dešimtukas – „minutės pertraukėlė“

Šiuo metu didžiuliais greičiais keliauju pirmyn, daugybė dalykų vyksta aplink mane, galybė žmonių mane supa ir jaučiuos lyg būčiau kokio tornado viduj: pati jaučiuos atrandanti ilgai ieškotą pusiausvyrą, viskas viduje dėstosi į savo vietas, viduje šeimininkauja ramybė ir žinojimas. Begyvenant dešimtuko ritmu pastebėjau, kad ši atsakomybė prieš kitus ir viešas ėjimas savo tikslų link tikrai yra savotiškas „spyris“ ir man pačiai pasitempti. Nuėjau tiek, kad manau, būtų pats laikas padaryti „minutės pertraukėlę“. Ir galų gale pasižiūrėti kaip mano gyvenimas dėstosi ir kaip laikausi savų principų be viešų deklaracijų ar pasižadėjimų. Nes pats didžiausias pažadas yra duotas sau.

KADA VĖL PASIRODYS 120% TIKSLŲ DEŠIMTUKO ĮRAŠAS?

Vadinu tai „minutės pertraukėle“, tačiau ta minutė man gali būti ir savaitė, ir dvi, ir mėnesis, ir… Gyvenimas parodys :) Kai iki galo įsitikinsiu, kad galiu eiti kryptingai tų tikslų link ir be jokios viešumos, kitų sekančio žvilgsnio, tada tolimesnis įrašas ir atsiras.

BAIGIAMASIS ŽODIS?

Būkit nuoširdūs kitiems ir svarbiausia sau. Nes kartais užsikrečiam daug baisesniu „gripu“ – melas sau. Linkiu pasveikti :)

Iveta

4 komentarai

  1. ‘Minutės pertraukėlė’, suprantama, reikalinga, ypač Tau, tiek siekiančiai ir aktyviai. Tačiau rašau norėdama padėkoti, nuoširdžiai. Tapai tarsi mano įkvėpėja – perskaičius Tavo įrašus norisi nenustoti tobulėti, siekti, judėti pirmyn. Didžiulis AČIŪ Tau, Iveta!
    Kūrybingos, jaukios pertraukėlės, lauksiu kitų, galbūt ir negreitu metu, bet būsiančių įrašų. Sėkmės!
    :)

  2. Jau praeitame komentare prašiau filmuko siužeto – tik keliais žodžiais – trimis sakiniais. Suprantu, kad nori pailsėti, pagalvoti, apgalvoti, paprasčiausiai pailsėti.

  3. ALGdas, aš sąmoningai jo nenoriu atskleisti :) Tam tikrus faktus pateikiu, tačiau scenarijus – čia jau būtų viso filmuko atskleidimas, tad scenarijus liks žinomas tik komandai ir dalyviams iki pat filmo pasirodymo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *